چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
۷ صفر ۱۴۴۲
۱۸ مارس ۲۰۲۰
شماره 5439

​ پیشتازی هیئت بسکتبال گیلان در مقابله با ویروس کرونا


بخش ورزش- هیئت بسکتبال گیلان با توزیع دو هزار بسته حمایتی بهداشتی در مناطق کم برخوردار شهر رشت و پرداخت کمک‌هزینه به مربیان بسکتبال استان از جمله هیئت‌های پیشتاز در مقابله با کرونا است.

رئیس هیئت بسکتبال گیلان در گفت‌وگو با فارس با اشاره روزهای سخت گیلانیان و نبرد علیه ویروس کرونا اظهار کرد: با همدلی و اتحاد این ویروس منحوس را از پای درآورده و می‌توانیم به‌زودی جشن و شادمانی برپا کنیم.

محمد رفیعی با بیان اینکه دو هزار بسته حمایتی بهداشتی توسط هیئت بسکتبال گیلان توزیع‌شده، افزود: این بسته‌های حمایتی شامل محلول و مواد ضدعفونی‌کننده با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در حومه شهر و مناطق کم برخوردار به نیازمندان و خانواده‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست اهدا شد.

رئیس هیئت بسکتبال گیلان با تأکید بر زیان خانواده بسکتبال از تعطیلی اماکن و باشگاه‌های ورزشی خاطرنشان کرد: هیئت بسکتبال استان در راستای عمل به مسؤولیت اجتماعی و سیاست‌های عالی هیئت مبنی بر ارج نهادن به زحمات مربیان بسکتبال نسبت به پرداخت کمک‌هزینه حمایتی برای تعدادی از مربیان و کادر هیئت استان که فاقد درآمدی غیر از ورزش بسکتبال بودند اقدام کرد.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.