سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
۲۳ ذیحجهٔ ۱۴۴۰
۱۲ فوریهٔ ۲۰۱۹
شماره 5139

سپاهان سه – سپیدرود صفر سریال بی پایان باخت های سه گله سپیدرود


بخش ورزش- باخت های سریالی وحشتناک سپیدرود با علی کریمی که از سال گذشته کلید خورده بود همچنان ادامه دارد. سپیدرود با کریمی از کمتر تیمی شده است که سه گل نخورده باشد؛ ذوب آهن، استقلال، سپاهان، پیکان (دوستانه)، پرسپولیس، صنعت نفت و … همه و همه با سه گل زده و صفر گل خورده تیم را تحقیر کردند. (البته استقلال یکبار سنت شکنی کرد و ۵ تا زد!)

کریمی که حالا هم مالک است و هم سرمربی در فصل نقل و انتقالات هرکاری دلش خواست انجام داد اما نشان داد همانقدر که سال پیش تیم نفت را بد بست امسال در فصل نقل و انتقالات با بیش از ۸ ورودی دست آوردی به جز یک هیچ بزرگ برای سپیدرود به جای نیاورد.

سپیدرود با این روند بدون شک هفته ها پیش از پایان لیگ به سقوط سلام خواهد کرد. سپیدرود بالاتر از هر جادو و جنبلی اهمیت دارد و برای حضورش در لیگ برتر، از فراموشخانه لیگ دو تا بالاترین سطح فوتبال ایران خون دلها خورده ایم.

امامی فر: تلاش می کنیم سپیدرود در لیگ برتر بماند

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: بازی امروز را به کیفیت بازیکنان سپاهان و سبک بازی این تیم واگذار کردیم.

علیرضا امامی فر بعد از شکست ۳ بر صفر مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: بازی را به کیفیت بازیکنان سپاهان و سبک بازی این تیم واگذار کردیم، می دانستیم شانس های گلزنی زیادی مقابل این تیم به دست نمی آوریم و باید از همان شانس های کم استفاده می کردیم.

مربی سپید‌رود رشت گفت: در نیمه اول خوب بودیم و یکی ودو موقعیت داشتیم که استفاده نکردیم. سه بر صفر باختیم و ۱۳ بازی دیگر در پیش داریمو تلاش می‌کنیم سپیدرود در لیگ برتر بماند.

وی در مورد وضعیت سپیدرود و سپاهان گفت: بازیکنان تعویضی سپاهان خیلی خوب هستند و حتی بازیکنی مثل خالد شفیعی روی سکوست و در فهرست تیم هم نیست، اما سپیدرود شرایط متفاوتی و دو سرمربی داشته است، این مسایل را برای روشن شدن اذهان شما می گویم وگرنه می دانیم که هیچ بهانه ای پذیرفته نیست.

امامی‌فر در مورد مدرک مربیگری علی کریمی و اینکه مدرک a را کسب کرده یا خیر، تصریح کرد: در این مورد بهتر است مدیر رسانه‌ای حرف بزند که مدیر رسانه ای تیم سپیدرود در مورد مدرک مربیگری کریمی گفت: کریمی در این کلاس شرکت کرده‌و باید پاسخ آزمون بیاید تا مدرک را بگیرد تا مجوز حضور درنشست خبری کسب کند.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.