سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
۲۳ ذیحجهٔ ۱۴۴۰
۱۲ فوریهٔ ۲۰۱۹
شماره 5139

راهپیمایی 22 بهمن در گیلان حضور پرشور مردم گیلان در نمایش 40 سال وحدت در دفاع از انقلاب


گیلان امروز- مردم استان گیلان دیروز (دوشنبه) در هوای سرد و بارانی با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن سال 97، 40 سال همبستگی و وحدت را برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

گیلانی ها از پیر و جوان و مرد و زن، بازاری، کارمند، خانه دار، دانش آموز و دانشجو همگی یکصدا در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن برای دفاع از دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی بار دیگر حضوری گسترده یافتند و با خلق حماسه ای دیگر عزت و سربلندی ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند.

مردمان دیار میرزاکوچک خان جنگلی در همان ساعات اولیه شروع راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن با گام های استوار و مشت هایی گره کرده با شعارهای انقلابی و با فریاد لبیک یا خامنه ای، برای خلق حماسه ای دیگر مسیرهای راهپیمایی را طی می کنند، آنها آمده اند تا اراده و هوشیاری شان را در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی، آرمان های شهدا و امام راحل به دشمنان نظام اعلام کنند.

گیلانی ها همگام با ملت ایران در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شور و نشاطی وصف ناپذیر در خیابان های استان حضوری پرشور دارند؛ آنها با عزمی راسخ برای خلق حماسه ای دیگر در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی حضور یافتند.

چهره های مختلف سیاسی و مسئولان دستگاه ها در راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان های مختلف گیلان حضور دارند، حضور کودکان همراه با بزرگترها در هوای سرد و بارانی جلوه های خاصی به راهپیمایی بیست و دوم بهمن در مناطق مختلف استان بخشیده است.

دهه مبارک فجر و یوم الله 22 بهمن هر سال یادآور رشادت ها و فداکاری های شهدا و ملت ایران به رهبری امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی در رسیدن به آزادی، استقلال و جمهوری اسلامیست؛ 40 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد و هر سال نیز بر عزت و سرافرازی ایران اسلامی افزوده می شود.

جمعی از گیلانی ها در حاشیه برگزاری راهپیمایی بیست و دوم بهمن به خبرنگار ایرنا بیان داشتند: ملت ایران 40 سال با حضور حماسی خود در صحنه های مختلف از ارزش های انقلاب اسلامی و آرمان های شهدا دفاع کردند و دفاع از این ارزش ها را تا آخرین قطره خونشان ادامه می دهند.

آنان اظهار داشتند: 22 بهمن روز بزرگی در تاریخ ایران است و هر سال باشکوه تر از سال های گذشته در این راهپیمایی حضور می یابیم و با حضور پرشور خود به دشمنان کشورمان ثابت می کنیم که تا نفس داریم از نظام، آرمان های امام راحل و شهدا دفاع می کنیم و پیرو رهبر هستیم.

راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن دیروز (دوشنبه) همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده مردم در مناطق مختلف گیلان آغاز شد، قشرهای مختلف مردم همیشه در صحنه استان از شهرها و بخش های مختلف با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن و سردادن شعارهای انقلابی بار دیگر عزت و سربلندی ایران اسلامی را به نمایش گذاشته اند.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.